Ребят помогите пожалуйста с заданиями 1,2 даю 15 балов срочно ! 1. При підніманні санчат на гору

виконано роботу 800 Дж за 16с. Обчисліть потужність, яку було розвинуто при переміщенні санчат. 2. Потужність двигуна кімнатного вентилятора 35 Вт. Яку роботу роботу він вікогує за 10хв.?

Ответы на вопрос

Отвечает Bear Kinky.
1. N - потужність
N = A/t = 800/16=50 Вт

2. A = Nt = 35 * 10*60= 21000 Дж или 21 кДж