Який об'єм води витісняє колода якщо на неї діє виштовхувальна сила 4к/н


Ответы на вопрос

Отвечает Сулим Данил.
Дано:
Fв=4 кН
р=1000 кг/м³
Знайти: V-?
F=pgV;
V=F / pg=4000÷1000×10=0.4 м³.
4 кН=4000 Н
В-дь: V=0.4 м³