При опорі 3 кОм через акамулятор проходить струм силою 2мА. Чому дорівнює напруга в цьому колі?


Ответы на вопрос

Отвечает Азаренко Анастасия.
U=I*R
Где I сила тока (струму) = 2*10^-3 А
R сопротивление (опір) 3*10^3 Ом
U=2*10^-3*3*10^3=6 B