Знайдіть повну механічну енергію комахи відносно землі, якщо він летить на висоті 2 м, а його

кінетична енергія становить 0,07 Дж. Вважайте, що маса комахи дорівнює 4 г

Ответы на вопрос

Отвечает Филимоненко Виолетта.
Емеханічна=Ек+Еп
Еп=mgh
Eп=0.001*10*2=0.02Дж
Ем=0.07+0.02=0.09Дж