Знайдіть повну механічну енергію комахи відносно землі, якщо він летить на висоті 2 м, а його

кінетична енергія становить 0,07 Дж. Вважайте, що маса комахи дорівнює 4 г. ДАЮ 35 БАЛОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Попадин Мар'ян.
Дано:
h=2 м
Е k=0,07 Дж
m=0,004 г

Е-?

Е=Е k+ E p
E p=mgh
E=E k+mgh
E=0,07+0,004×10×2=0,07+0,08=0,15 Дж

Відповідь: 0,15 Дж