Камінь, масою 500 г кинули вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с. Визначити якою буде кінетична

енергія каменя, на висоті 10 м. Відповідь дати в Джоулях з точністю до цілих, враховуючи g= 10 м/с. У відповіді записати лише число.

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Никита.
Mv²/2 - mgh = 0,5*400/2 - 0,5*10*10 = 50 Дж.