автомобіль за 50 с. прямолінійно рівноприскореного руху збільшив швидкість від 54до 108 км/ год.

визначте пройдений шлях.

Ответы на вопрос

Отвечает Агрест Виктория.
S=(V+V0)*t/2=(30+15)*50/2=1125 м