З яким прискоренням рухається автомобіль,якщо він при зміні швидкості з 36 км/год до 72 км/год

подолав 100 м шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Дмитрий.
A=(V^2-Vo^2)/2S
Где V - конечная скорость = 20 м/с
Vo - начальная скорость = 10 м/с
S - путь = 100 м
а=(400-100)/200=300/200=1,5 м/с^2