Який тиск чинить на підлогу хлопчик масою 48 кг якщо площа його підошви черевика становить 320 см

квадрат

Ответы на вопрос

Отвечает Серикова Аида.
P = m*g / S
p = 48*10 / (320*10⁻⁴) = 15 000 Н     или   15 кН