Вольтметр V1 показує 12в. Які покази амперматра і вольтметр V2 якщо опори резистор Ів R1= 6Ом R2=

2Ом R3=R4=4Ом. Який опір усієї ділянки кола?

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Кирилл.
Rзагальний= 6+2+2=10ом
І= 12/6=2А амперметр показує 2А
U2= R2*I = 2*2=4В вольтметр показує 4В