Тіло вільно падає з висоти 20 метрів знайти швидкість тіла на висоті 10 метрів над поверхнею землі.

Опором повітрч знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Луенко Валерия.
S=(v^2-v0^2)/2a
10=(v^2)/2*10
v^2=10*2*10
v=корень из 200= 10 корней из 2 м/с
и приблизительно равняется 14.14