Знайдіть індуктивний опір котушки з індуктивністю 150 мГн у колах змінного струму з частотою 50 Гц

і 1 кГц.

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвская Варя.
X инд = ω L
ω = 2πυ
X инд = 2πυL
X1=2*3.14*50*0.15=6.28*7.5=47.1 Ом
X2=6.28*1000*0.15=6.28*150=942 Ом