Рух матеріальної точки, маса якої 100 г уздовж осі Ох описуе х= 10+t^2. Визначте імпульс тіла через

2 с після початку стеження

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Вася.
V(t)=x'(t)=2*t
V(2)=2*2=4 м/с
p=m*V(2)=0,1*4=0,4 кг*м/с