визначити енергію магнітного поля котушкиб в якій при наявності струму 8Аб індуктивність котушки

дорівнюе 40 мГн

Ответы на вопрос

Отвечает Просалов Кирилл.
W=L*I^2/2=40*10^-3*8^2/2=1,28 Дж