Решите пожалуйста задачу: З якою початковою швидкістю було кинуто вертикально вгору тіло, якщо на

висоті 10м його потенціальна та кінетична енергія були рівні? Ответ может быть приблизительным

Ответы на вопрос

Отвечает Цыбенов Игорь.
V = √ (2*g*h) =  √ (2*10*10) = 10  √ 2 ≈ 14 м/с

так как
m*V^2/2 =m*g*h