З якою мінімальною силою футболіст має вдарити по м'ячу щоб той пролетів відстань 100м., Маса м'яса

500гр тривалість удару 0.2с.

Ответы на вопрос

Отвечает Колісник Віталія.
Работа:
A = F*S

Кинетическая энергия:
Ek = m*V²/2

Приравниваем:
F*S = m*V²/2                 (1)

Но по закону сохранения импульса:
F*t = m*V
V= F*t/m
V² = F²*t²/m²

Подставляем в  формулу (1):

2*m*S = F*t²

F = 2*m*S / t² = 2*0,500*100 / (0,2)² =  2500 H