Під час удару по м'ячу його імпульс змінився на 20кг×м/с .Визначити силу удару , вважаючи її

незмінною .Тривалість удару 2*10²с .​

Ответы на вопрос

Отвечает Комар Саша.

Ответ:

Ft=∆p   

 F=∆p/t=20/0,02=1000 (Н)