Визначте силу під дією якої тіло масою 4т буде рухатися 0,5м\с²


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.
M=4т=4000кг
a=0,5м/с²
F-?

Второй закон ньютона
F=a*m=0,5*4000=2000Н
Ответ:2000 Н