у скільки разів зміниться кінетична енергія автомобіля при збільшенні його швидкості від 5 м/с до

72 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Makeeva Maria.

72км/ч=20м/с

Кинетическая энергия Ek=mv²/2, масса m одна и та же, Ek2/Ek1=v2²/v1²=20²/5²=16 раз -ответ