Який електрохімічний еквівалент хрому, якщо при хромуванні виробів протягом 10 год за сили струму

900мА виділилось 2,92 г хоому?

Ответы на вопрос

Отвечает Инка Инка.
M=kIt
k= m/(It) =
2.92 \times  {10}^{ - 3}  \div (0.9 \times 36 \times {10}^{3} )