Визначити опір стального дроту довжиною 500м і площею поперечного перерізу 0,1мм в квадрате


Ответы на вопрос

Отвечает Кимран Ернур.
R = ρ*L/S
ρ = 0,13 Ом*мм² / м

R = 0,13*500 / 0,1 = 650 Ом