Визначити падіння напруги в лінії електропередачі довдиною 500м при силі струму 15 А. Проводка

виконана алюмінієвим дротом площа поперечного перерізу якого 14 мм2

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

U=I*R=I*p*L/S=15*0,028*500/14=15 B