За скільки часу поїзд довжиною 150 метрів проїде міст довжиною 850 метрі якщо швидкість поїзда 72

ким за год

Ответы на вопрос

Отвечает Азеев Артур.

L1=150 м     L2=850 м    v=20 м/с    t=?

===

s=(L1+L2)

t=s/v=(L1+L2)/v=(150+850)/20=50 c

==============================