Провідник довжиной 0,15 м перпендикулярний вектору магнітної індукції однорідного магнітного поля

модуль якого B = 0,4 Тл. Сила струму в провіднику 8А. Знайдіть роботу,яку було виконано при переміщенні провідника на 0,025м у напрямку дії сили Ампера

Ответы на вопрос

Отвечает Крыгин Алексей.

L=0.15 м    B=0.4 Тл    I=8 A    s=0.025 м   A=?

===

A=F*s=I*B*L*s=8*0.4*0.15*0.025=0.012 Дж

===================================