Прямолінійний провідник масою 2 кг і довжиною 50 см помістили в однорідне маппте поле з індукцією

15 Тл перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу струму провіднику, якщо сила тяжіння врівноважується силою Ампера.

Ответы на вопрос

Отвечает Приступа Таня.

m=2 кг     L=0.5 м      B=15 Тл     I=?

===

m*g=I*B*L

I=m*g/(B*L)=2*10/(15*0.5)=2.67 A

================================