Період обертання тіла дорівнює 12с. Знайти частоту і циклічну частоту обертання цього тіла.


Ответы на вопрос

Отвечает Перов Андрей.
Период Т и частота f: T=1/f=12c, f=1/12=1.12c, omega=2*π*f=7.04 р/с