Сроочно!Поможіть !даю 100 балів Щоб одержати молоко за температури 65 градусів ,до гарячого

молока масою 1,28 кг за температури 95 градусів господарка додала холодне молоко за температури 5 градусів .Визначте масу холодного молока ,доданого господаркою.Втратами енергіЇ знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

Теплообмін відбувається між холодним і гарячим молоком, тому маємо рівняння теплового балансу Q₁ = Q₂.

cm₁Δt₁ = cm₂Δt₂;

m₁Δt₁ = m₂Δt₂;

m₁(t - t₁) = m₂(t₂ - t);

m₁ = m₂(t₂ - t)/(t - t₁) = 1,28(95 - 65)/(65 - 5) = 1,28·30/60 = 1,28/2 = 0,64 кг.


Відповідь: 0,64 кг.