якою є швидкість течії річки, якщо човен униз за течією рухається відносно берега зі швидкістю

15м\с, а відносно води зі швидкістю 10м\с

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Александра.
V1=15м/с
v2=10м/с
Отже,власна швидкість човна 10м/с
, а швидкість човна за течією 15 м/с
Щоб знайти швидкість течії
Треба від
швидкості човна за течію відняти власну швидкість човна
v=v1-v2
v=15-10=5м/с
Отже, швидкість течії 5м/с