Тіло занурені у воду опускається з прискоренням 2м/с^2, густина води 1000г/м^3, знайти густину тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Нугуманова Алина.

m*a=m*g-pв*g*V=m*g-pв*g*m/p

p=pв*g/(g-a)=1000*10/(10-2)=1250 кг/м3