В магнітному полі з індукцією 1,5Тл знаходиться провідник довжиною 50см зі струмом 3А. Яка сила діє

на провідник,якщо він розміщений а) вздовж індукції б) перпендикулярно до лінії індукцї?

Ответы на вопрос

Отвечает Полукошко Татьяна.

F=I*B*L*sina

a) F=I*B*L*sin0=0 H

б) F=3*1,5*0,5*1=2,25 H