Яка довжина нікелінового дроту, з якого виготовлено реостат опором 30 Ом , якщо площа його перерізу

0,20 мм2?

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Андрей.

R=p*L/S    L=R*S/p=30*0,2/42*10^-2=14,3 м

Отвечает Петраш Соня.
Відповідь: 69 метрів