Індуктивність і ємність коливального контуру дорівнюють відповідно 70 Гн і 70 мкФ.Визначте період і

частоту коливань у контурі.Чи можна ці коливання назвати високочастотними? Вирішіть з Дано будь-ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Shahbazyan Arsen.
Дано ;
L = 70 Гн;
С = 70мкФ.

Решение :
T = 2π√L*C ;
T = 2*3,14*√(70*70*10^-6) = 6,28*√(4900)*10-3 = 439,6*10^3 = 439,6 мс.
v(частота) = 1/T = 1/439.6 *10^-3 = 0,00228 *10^-3 Гц → колебания высокочастотными назвать нельзя .