Внаслідок ізобарного розширення (Р=10^2Па) газ виконав роботу 5Дж і зайняв обєм 2м3. Знайти

початковий обєм газу

Ответы на вопрос

Отвечает Шуптар Сергій.

A=p*(V2-V1)

V1=V2-A/p=2-5/100=1.95 м3

========================