Газ в ході ізобарного розширення від 3м^3 до 3.25м^3 виконав роботу 25кдж. знайти тиск цього газу?


Ответы на вопрос

Отвечает Елфимов Ярослав.

Ответ:

А=p*Дельта v → p= A/дельтаV

p=25000/3.25-3=1000000Па=1*10^6Па

Объяснение: