ЕРС батареї 8 В Зовнішній опір ланцюга дорівнюс 12,5 Ом, а внутрішній 3,5 Ом Знайти силу струму в

колі і напругу на затискачах батареї.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Яна.
I=E/(R+r)=8/(12.5+3.5)=0.5A, U=E-Ir=8-1.75=6.25В или U=IR=0.5*12.5=6.25В