Завдання по фізиці: "Рівняння руху дорівнюе x= 4-3t+2t(у квадраті). Знайти значення Vx - ?".

Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Ольга.

  х=4-3t+2t(в квадраті)

Стандартний вигляд рівняння: х=х0+v0x*t +  (ax*t(в квадраті))/2

Отже, х0=4 метри

v0x=-3м/с

ах=4 м/с(в квадраті)

Рівняння швидкості (стандартний вигляд): vx=v0x+ax*t

Отже, рівняння швидкості: vx= -3+4*t

Тепер усе залежить від того, який час ти підставиш у рівняння. Особисто я у класі далі підставляла час і малювала графік залежності vx від t

Удачі тобі!