Допоможіть будь ласка.Потрібно визначити середню швидкість ,з якою рухаюся від дому до школи.Я

порахувала,пройшла 1100 шагов,іду в школу за 15 хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Елизавета.

Середню швидкість неможливо визначити.

Щоб дізнатися середню швидкість треба

  1. Виміряти довжину кроку
  2. Помножити довжину кроку на кількість кроків, які ви зробили рухаючись від дому до школи. Так ми дізнаємось шлях.
  3. Дізнатися час за який ти проходиш цей шлях
  4. І ще раз так але змінивши відстань кроку

Але можливо визначити швидкість за годину.

    Дано                               Розв'язання

S= 1100 кроків            U= \frac{S}{t}

t= 15хв=0,25год         U=\frac{1100}{0.25}=4400 кроків

   Знайти                     Відповідь U= 4400 \frac{кр}{год} (4400 кр/год

U= ?