Шків діаметр якого 16 см робить 300 обертів за 3 хв визначте частоту обертання шківа і швидкісь

рівномірного руху точок обода цього шківа

Ответы на вопрос

Отвечает Рогожин Алексей.

v=N/t=300/180=1,66 Гц

V=2*pi*v*R=6,28*1,6680,16=1,67 м/с