Яка напруга буде між пластинами конденсатора, якщо вони заряджені по 16 нКл кожна? Ємність

конденсатора 32пФ.

Ответы на вопрос

Отвечает Буттер Ярослав.

С=q/U   U=q/C=16*10^-9/32*10^-12=500 B