Обчислити магнітний потік з індуктивністю 40мГн зі струмом 2А


Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

L=40*10^-3 Гн    I=2 A    Ф=?

===

Ф=L*I=40*10^-3*2=80*10^-3 Вб   (50 мВб)

==========================