Дві точкові тіла,які мають заряди 3*10 в мінус 5 степені По і 1,6*10 в мінус 7 степені

По,перебувають на відстані 10 см. Визначте силу взаємодії між ними

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Степан.

по закону Кулона F=k (q_1 q_2)/r^2 =9*10^9  (3*10^(-5)*1,6*10^(-7))/10^(-2) =4,3*10^6 H