До генератора з е.р.с.220В і внутрішнім опором 6Ом приєднали нагрівальний елемент з опором 24 Ом

.Визначити силу струму в колі й спад напруги на зовнішній ділянці кола

Ответы на вопрос

Отвечает Умникова Анастасия.

По закону Ома в этой цепи протекает ток: I=\frac{E}{r+R}=\frac{220}{6+24}=\frac{220}{30}=7,33 ампер.

На внешнем участке цепи, то есть на нагревательном элементе, падает напряжение: U=I*R=7,33*24=175,92 вольт.

Ответ: 7,33 А; 175,92 В.