Елемент з е.р.с. ε = 1,1 В i внутрішнім опором r = 1 Ом замкнений на зовнішній oпip R = 9 Ом.

Знайти: 1) силу струму в колі; 2) спад напруги в зовнішньому колі; 3) спад напруги всередині елемента; 4) к.к.д. елемента.

Ответы на вопрос

Отвечает Романюк Лада.

I=E/(R+r) = 1,1/(9+1)=0,11 А

U=IR=0.11•9=0,99 B

u=IR=0,11•1=0,11 B

η=R/(R+r)=9/10=0,9

η=90 %