Двигун трактора може розвивати потужність 75кВт, споживаючи при цьому в середньому 15кг дизельного

пального за 1годину.Який ККД цього двигуна, якщо питома теплота згорання палива становить 42МДЖ/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Боглай Полина.

η=Nt/Q=Nt/(mq).

η=75000•3600/(15•42000000)=0,43

η=43%