срочно помогите пожалуйста: вала двигуна здійснює 480 обертів за хвилину .Визначити період і

обертову частоту

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Георгий.
N = 480
t = 60c

T,n -?

N = t/T → T = t/N = 60c/480 = 0,125 c.
n = 1/T = 1/0,125 c = 8 1/c.