Тіло масою 0.5 кг рухається відповідно осі ОХ так, що х=-5+2t-8t( в квадрате t). Обчисліть модуль

рівнодійної сила, прикладних до тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Рябцева Ева.
F = ma;
a(t) = x''(t) = (2-16t)' = -16 м/с².
|F| = m*|a| = 0,5 кг*16 м/с² = 8 Н.

или проще :
X(t) = Xo+Vot+at²/2 (общий вид).
X(t) = -5+2t-8t².
сравним эти уравнения .
аt²/2 = -8t²; at² = -16t² → a = -16.
|F| = m*|a| = 0,5 кг*16 м/с² = 8 Н.
ответ : |F| = 8H.