Обчисліть кінетичну енергію потяга масою 8000 т, який рухається зі швидкістю 108 км/год.


Ответы на вопрос

Отвечает Лавкрафт Кир.
108 км \ ч = 30 м \с
Ек = mv^2 \ 2
Eк = 8000 000 * 900 \ 2 = 72 000 000 00 \ 2 = 36 000 000 00 Дж
Отвечает DELETED.

Ек = mv² / 2 = 8000000 * 30² / 2 = 3600000000 Дж = 3600 МДж