Яка потрібна гальмуюча сила щоб автомобіль масою 2 тони зупинився на відстані 50 за 5с?


Ответы на вопрос

Отвечает Ausheva Samira.

По формуле:

V=V0-a*t      и        S=V0*t - a*t^2 / 2  

по условию  

0 = V0 - a*5  

50 =V 0*5 - a*25 / 2  

отсюда  

а = 4 м/сек^2  

V0 = 20 м/сек  

Сила торможения  :

F = ma = 2000*4 = 8000 H