Скільки кам'яного вугілля потрібно спалити щоб виділилося 5,4 мдж теплоти


Ответы на вопрос

Отвечает Михалевич Аліна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Q = 5,4 МДж = 5,4·10⁶ Дж

q = 27·10⁶ Дж/кг

________________

m - ?

Из формулы

Q = q·m

находим массу:

m = Q / q

m = 5,4·10⁶ / (27·10⁶ ) = 5,4 / 27 = 0,2 кг