Повз нерухомого спостерігача який стояв на березі озера за 6с пройшло чотири гребені хвиль ,

відстань між першим і третім гребенями становить 12м , визначити період коливань, швидкість поширення і довжину хвиль .

Ответы на вопрос

Отвечает Омархан Аружан.

Длина волны:

λ=12/2 = 6 м

Скорость:

V = λ/t = 6/6 = 1 м/с